≡ MENU

Apartmán MND ***+

Lokalita: OMIŠ

 

.

Ubytování:
Apartmán MND ***+ se nachází v blízkosti řeky Cetiny jen pár minut chůze do centra města Omiš.  Zahrada 50m2, která je k dispozici, zahradní nábytek a houpačka pro děti. Kapacita je pro 4-5 osob. Apartmán má dvě ložnice, koupelnu, obývací pokoj a kuchyň a další malá místnost - špajz, kde si můžete ukládat věcí, v první místnosti je manželská postel (dvě lůžka) a v jiné místnosti samostatné lůžko (postel), v obýváku je rozkládací pohovka (dvě lůžka). V koupelně je sprcha s teplou a studenou vodou a pračkou. Kuchyň je vybavena el. troubou, mikrovlnnou troubou, sporákem (plyn a elektřina), digestoř, kávovar, rychlovarná konvice, lednice, mrazák. V obývacím pokoji, který je propojen s kuchyní a vytváří jedinečný prostor je TV SAT, Wi-Fi internet, klimatizace.

Poloha:
Z římské osady Oneum vyrostlo postupně opevněné městečko. Již od 7.stol. využívali piráti jeho chráněné polohy a vybudovali tu své prakticky nedobytné sídlo, které bylo od 8.stol. součástí neretvanského knížectví. Omiští piráti se stali postrachem byzantských, benátských a později i chorv. lodí. Při tažení proti nim tu zahynul benátský dóže Pietro Candiano. Po této prohře musili Benátčané, pokud nechtěli riskovat další ztráty svých lodí, platit Neretvanům tučný poplatek za volnou plavbu. Ve 12.stol. se Omiš stala sídlem knížecího rodu Kačićů, v 15.stol. je získali Benátčané. Přestože Turci ovládali velmi blízké vnitrozemí, nikdy se jim nepodařilo Omiš dobýt.

Okolí:
Dneska je Omiš oblíbené letovisko při ústí řeky Cetiny do moře (Cetina zde tvoří tzv. Omišskou soutěsku - Omiška probojnica), 26 km jihovýchodně od Splitu. Omiš je významné středisko cestovního ruchu, navazuje na ně oblíbené Omišské riviéra. Město je znémo svou rozlehlou písečnou pléží které je svými 4 km nejdelší písečné pléž na Jadranu. Omiš je také východiskem do působivého mohutného kaňonu řeky Cetiny.

Zábava v okolí
Rafting na řece Cetina - více informací na linku: https://dalmacijatour.cz/programy/rafting-v-chorvatsku/

Výletní plavba - více informací na linku https://dalmacijatour.cz/programy/plavba-motorovym-clunem/

Stravování:
Vlastní.

Pláže:
Přírodní písek, pláž pozvolná a vhodná pro dětí. Na pláži sprchy, pronájem lehátek, vodních skůtrů, člunu a šlapadel.

TYPY APARTMÁNU:
A) Apartmán pro 4 osoby: 2 lůžková ložnice, 1 lůžková ložnice, obývák s 1 lůžkem.                                 B) Apartmán pro 5 osob: 2 lůžková ložnice, 1 lůžková ložnice, obývák s 2 lůžkama.

CENA APARTMÁNU NA 7 NOCÍ:

Období Typ ubytování Cena ubytování
Červen + Září A) Apartmán pro 4 osoby 10.999 Kč
  B) Apartmán pro 5 osob 12.999 Kč
Červenec + Srpen A) Apartmán pro 4 osoby 14.999 Kč
  B) Apartmán pro 5 osob 16.999 Kč

DOPLATEK:

  • pobytová taxa (magistrátní-lázeňský poplatek) 32,-Kč na osobu a den, děti 12-18 let platí 50%, děti do 12 let neplatí.
  • dětí do 3 let jsou zdarma na lůžku s rodiči - případně mohou mít vlastní lůžko přivezené s sebou.
  • Možnost dokoupení: cestovního pojištění od ERV pojišťovny.

DALŠÍ INFORMACE

  • Maximální počet ubytovaných osob: 5 osob
  • Město/Obec: OMIŠ
  • Doporučení: Pro náročné, klidnou dovolenu, romantiky
  • Zeměpisná šířka: 43.445913
  • Zeměpisná délka: 16.690404

ZASLAT DOTAZ / INFORMOVAT SE NA NABÍDKU

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0