≡ MENU
Úvodní strana » Programy » Praha - ubytování

Praha - ubytování

Hotel Vysočanský pivovar *** - pohodlí, poklidná atmosféra a moderní služby v prostředí historického areálu z 18. století s vynikající dopravní dostupností !

piv.jpgpiv.2.jpg

Užijte si příjemný pobyt v hotelu PIVOVAR ***, který je umístěn v klidné části historického areálu z 18. století jen pár minut chůze od stanice metra Vysočanská. Svým charakterem stejně jako umístěním je hotel ideální jak pro firemní a obchodní klientelu, tak turistické, studentské a školní skupiny i jednotlivce, kteří se s naším personálem domluví česky, slovensky, anglicky a německy.

Komfortní ubytování v moderně zařízených pokojích, kvalitní služby, vybavenost, výhodná poloha v blízkosti centra a dostupné ceny jsou hlavní atributy, které činí z hotelu Pivovar atraktivní místo pro Váše ubytování v Praze.

Ubytování v jedno až pětílůžkových pokojích.
 

 

 

Ubytování v pokojích typu ECONOMY:                                                                                            Útulně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, TV s plochou obrazovkou a koupelnou se sprchovým koutem. Na každém pokoji je možnost wi-fi připojení na internet (zdarma).

 

 

Ubytování v pokojích typu STANDARD:                                                                                       Moderně a pohodlně zařízené pokoje s vlastní koupelnou vybavenou WC a vanou. Na každém pokoji je možnost wi-fi připojení na internet (zdarma).

 

 

Restaurace – Česká i mezinárodní kuchyně, pizza.

 

 

Konferenční prostory: malý salónek je jednací místností vhodnou pro školení, obchodní jednání, prezentace nebo workshopy s kapacitou do 12 osob.

Salónek v 1. patře nabízí prostor 66 m² pro obchodní schůzky, školení, workshopy a malé konference.

Kapacita: Divadlo: 40 osob, Třída: 30 osob, U:  35 osob.

 

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0