≡ MENU
Úvodní strana » Služby » Dovolená s obytným vozem v Chorvatsku

Dovolená s obytným vozem v Chorvatsku


Dovolená s obytným vozem v Chorvatsku

Chorvatsko patří mezi nejoblíbenější destinace. Zábavu i odpočinek zde najdou rodiny s dětmi, mladí i zkušení cestovatelé. Dovolená s obytným vozem v Chorvatsku vás však nepřipoutá pouze na jediné místo u pláže. Poznejte krásy přírodních parků, projděte se po krásných městech, která by vám jinak zůstala utajena. Cestování s obytným vozem vám dodá naprostou volnost a flexibilitu. Prakticky vybavený interiér poskytuje komfortní zázemí pro spaní, vaření i základní hygienu. Velkorysý úložný prostor vyřeší starosti s bezpečným převozem sportovního vybavení, oblečení i dalších osobních potřeb. Nemusíte s předstihem řešit ubytování. S obytným vozem se můžete vydat jakýmkoli směrem a kdykoli.

 

Kempy v Chorvatsku

Chorvatsko je ideální destinací, která nabízí příjemné koupání rodinám s dětmi, plně vyhoví sportovně založeným návštěvníkům, zaujme krásnými centry měst i přírodními parky. Při poznávání této země však nemusíte spoléhat pouze na služby cestovních kanceláří a hotelů. Kempy jsou velmi dobře vybaveny a nabízí vysoký komfort ubytování s výrazně nižšími náklady. Zajistí vám bezpečné prostředí s přístupem k vlastní pláži, vybavené sprchy, připojení k internetu i možnost zapůjčení kompletního vybavení. V bohaté nabídce můžete vybírat malé rodinné kempy, ale i velké celky doplněné řadou atrakcí jako jsou vodní i dětská hřiště, půjčovny sportovního vybavení, restaurace a obchody. A chcete-li být úplně svobodní a nezávislí, potom můžete vyrazit s karavanem anebo lépe s obytným vozem.

 

Jak se připravit na cestu s obytným vozem

Vzdálená místa můžete poznávat v naprostém pohodlí. S obytným vozem si už nebudete muset dělat starosti o ubytování, dostatečné zázemí pro uložení zavazadel i vybavení. Pobyt u moře můžete střídat s poznáváním historie i přírody. Obytné vozy nabízí maximální komfort a svobodu, zároveň jejich řízení nevyžaduje složitou přípravu. Kvalitní půjčovny vám předají kompletně vybavený vůz včetně doplněného plynu, vody a chemie do wc. Staráte se tak pouze o svou osobní výbavu. Před odjezdem tedy stačí projít běžnou rutinu. Kontrolu pneumatik, světel, veškerých funkčních prvků vozu, uvnitř vozu je třeba zajistit volné předměty. Samozřejmě doporučujeme ověřit plánovanou trasu, dálniční známky a možné odlišnosti v dopravních předpisech. Cestování s obytným vozem vám otevře nový pohled na svět. Vyzkoušejte jedinečný zážitek.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0