≡ MENU
Úvodní strana » Programy » Rafting v Chorvatsku

Rafting v Chorvatsku


PROGRAM VHODNÝ PRO LOKALITY: Střední Dalmácie ( od Trogiru do Makarské ).

Jen 25 km od Splitu a Makarske se nachází krásné městečko s pirátskou minulostí - Omiš. Okolí ústí řeky Cetiny nabízí spoustu možností pro všechny druhy aktivit v přírodě: od procházek, jízd na kole, canyoningu, paraglidingu, plachtění až po rafting.

Rafting - cca 9,5 km s cílem u restaurace v Radmanove Mlinice. Organizátor na Vás počká u této restaurace a odveze Vás na místo startu. Výlet končí v Radmarových Mlinicích po třech až čtyřech hodinách jízdy na jedné z nejkrásnějších řek v Chorvatsku. Teplota vody v sezóně je kolem 20ti stupňů a vzduchu kolem 30ti stupňů, takže je vhodná na koupání, hydromasáže a pod.
Po celou cestu se střídají pomalejší a rychlejší úseky (s nízkou obtížností, se středně velkými vlnami a občas jsou zapotřebí kombinované manévry v užších místech mezi skalami). Cesta nevyžaduje zvláštní fyzickou přípravu ani zkušenost, takže je to vhodná i pro děti od 10ti do 14ti let (30% sleva) s přítomností rodičů.

Abyste se vyhnuli zranění, je potřeba poslouchat povely průvodce. Žádné omamné látky ani alkohol nejsou povoleny.

CENÍK: 

  • 999,-Kč, děti do 14ti let 899,-Kč (pro skupiny a školy 699,-Kč)
  • V ceně je započítána doprava od Radmanovih Mlinic do místa startu, říční taxy, pronájem člunu a vybavení (helma, vesta a pádlo), honorář raftingového průvodce, ovocná svačina, pojištění a DPH).

Dále nabízíme:

  • canyoning, climbing, trekking, mountain bike, sea kayak, canoe safari, paintball.

 

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0