≡ MENU

Hotel AGAVA ****

Lokalita: NEUM - Bosna a Hercegovina / oblast jižní Dalmácie /

 

Ubytování:
Hotel najdeme v oblíbeném letovisku Neum leží nad promenádou vzdálen jen 80 m od moře a pláže. Centrum městeška je vzdálen asi 500 m. Hotel AGAVA **** má vnitřní tak i venkovní restauraci, aparitiv bar. Hotelová restaurace nabízí gastronomickou nabídku místních kuchařu. Hotel má vlastní parkoviště.

Poloha:
Neum je velmi rušné městečko a letovisko při zálivu Klek-Neum a je jediné přímořské město Bosny a Hercegoviny. Z východní strany obklopují Neum strmé zalesněné svahy a vysoké hory. Území Klek-Neum přenechala dubrovnická republika po Krétské válce Turecku, aby neměla společnou hranici s obávanou soupeřkou, Benátskou republikou. Do Neumu se sjíždějí z dalekého chorvatského okolí zájemci o nákup levnějších potravin, nápojů a některých průmyslových výrobků na území Bosny a Hercegoviny. Zboží je tady asi o 25 až 30 procent levnější než na území Chorvatska. Obchoduje se hlavně v eurech a bosenských markách.
 
Okolí:
Z Neumu odbočují silnice do některých zajímavých výletních míst na území Bosny, např.do Medjugorje, Mostaru, Radimlje nebo do Hutova. Zážitek bude určitě i možnost fotosafari – fish piknik Neretva, jeskyně Vjetrenica a mnoho dalšího.
 
Stravování:
Polopenze formou švédského stolu.
 
Pláž:
Soukromá oblázková, s atrakcemi pro děti a plážový bar (lehátka a slunečníky za příplatek). Dále tam najdeme hernu pro dětí. Mořnost zapůjčení šlapadel, jet-ski.
 
Sport a zábava:
Vodní sporty na pláži, výlety do okolí, živá hudba každý večer, možnost nočního rybolovu.
 

Typ ubytování:

  • prostorný pokoj **** pro 2-4 osoby = manželská postel, možnost 1 přistýlky, koupelná wc, klimatizace, wi fi internet, fén, telefon, TV/SAT, mini bar, balkon s posezením a výhledem na moře.

 

CENÍK UBYTOVÁNÍ NA OSOBU ZA 7 NOCÍ S POLOPENZI

TYP POKOJE 28.04.-28.05.
01.10.-31.10.
28.05.-25.06.
17.09.-01.10.
25.06.-14.07.
27.08.-17.09.
14.07.-27.08.
pokoj pro 2-4 osoby 8.599 Kč 9.799 Kč 11.199 Kč 13.399 Kč

DOPLATEK:                                                                                                                                                  * pobytová taxa (magistrátní-lázeňský poplatek) ve výší 39,-Kč na osobu a den, děti 12-18 let platí 50%, děti do 12 let neplatí.                                                                                                                          * 1 osoba na pokojí ( jednolůžkový pokoj ) + 50 % z ceny.

ZDARMA:                                                                                                                                                      * 1 x dítě do 11,99 let na 3. lůžku s dvěma dospělýma.                                                                          * dítě do 2,99 let s dvěma dospělýma, bez nároku na lůžko.

SLEVY:                                                                                                                                                          * 2. dítě na 3. lůžku = 50 % sleva.                                                                                                               * dospělí na 3. lůžku = 20 % sleva.

( domáci mazlíčci do 5 kg )

DALŠÍ INFORMACE

  • Maximální počet ubytovaných osob: 4 osoby
  • Město/Obec: NEUM, Bosna a Hercegovina / jiřní Dalmácie /
  • Doporučení: Pro rodiny s dětmi, náročne, romantiky
  • Zeměpisná šířka: 42.918406
  • Zeměpisná délka: 17.631419

 

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0