≡ MENU
Úvodní strana » Ubytování s bazénem » Pokoje a apartmány SREĆKO ****

Pokoje a apartmány SREĆKO****

Lokalita: PREKO ostrov UGLJAN    

Ubytování:
Dům SREĆKO **** se nachází jen 15 m moře a 50 m od prvních pláží. Ubytování v pokojích a apartmánech. Objekt také disponuje caffe barem. Hostům je k disposici i bazén velikosti 10 m x 3,50 m s hloubkou 1,50 m.

Poloha: 
Preko se nachází na východním pobřeží ostrova Ugljanu. Leží při Zadarském průlivu, přímo proti městu Zadar na pevnině a je správním střediskem ostrova. V okolí se pěstuje vinná réva a olivovníky. V posledních letech se navštěvuje i jako menší letovisko. Románský kostel sv. Jana Křtitele a na kopci nad obcí (265 m) je dominanta celého okolí, stará benátská pevnost sv. Michala z 13. stol. Na ostrůvku Galovac, jen 80 m od Ugljanu je františkánský klášter z 15. stol.

Okolí:
Ugljan, ostrov o ploše 50 km 2 v zadarské skupině Severodalmatských ostrovů. Leží přímo naproti Zadaru, hlavnímu centru Severní Dalmácie. Vnitrozemí ostrova Ugljan je hornaté. Se sousedním ostrovem Pašmanem je spojen mostem přes průplav Mali Ždrelac. Původně byla na tomto místě mělčina, v 90. letech 19.stol. byl zde prokopán úzký průplav (dal se původně přeskočit!) s nevelkým mostem. Ten byl v 70. letech 20. století po prohloubení a rozšíření průplavu nahrazen vysokým, zdaleka viditelným mostem, který má podjezdovou výšku 16 m.  Spojení mezi Zadarem a ostrovem obstarávají trajekty a lodě, přistávající na ostrově v obci Preko. Preko má časté spojení trajektem se Zadarem (plavba trvá 30 min.).

Stravování:
Vlastní.

Pláže:
Pláže jsou písečné a oblázkové, pozvolné a vhodné pro rodiny s dětmi (přístup pro invalidy) a jsou vybavené sprchami, ekologickými wc. Najdeme zde i dětské hřiště, hřiště na házenu na písku, hlídací věž s plavčíkem, promenádu a kavárničku s občerstvením.

Typy ubytování:

 • A) Dvoulůžkový pokoj má koupelnu se sprchou, wc, SAT TV, wi fi, klimatizaci, balkon s posezením.
 • B) Apartmán pro 4 - 5 osob má 1 x samostatnou dvoulůžkovou ložnici, obývák s 2 lůžky a  kuchyní, koupelnu a wc, SAT TV, wi fi, klimatizaci, balkon s posezením.

Ceník ubytování za pokoj / apartmán / na 7 nocí:

POPIS SLUŽBY 01.05.-15.06.
15.09.-31.10.
16.06.-14.09.
A ) dvoulůžková ložnice pro 2 osoby 8.999 Kč 10.999 Kč
B ) Apartmán  pro 4 - 5 osob 13.999 Kč 19.999 Kč
Doplatek pro 5. osobu v apartmánu 3.799 Kč 3.999 Kč
Doplatek pro 3. osobu v pokoji 3.499 Kč 3.799 Kč

V CENĚ UBYTOVÁNÍ JE ZAHRNUTO: 

 • vstup do bazénu, lehátka, wi-fi, klimatizace, parkování.
 • Stravování je nepovinné a platí se v případě zájmu zvlášť.
 • Pokoje se uklízí denně, ručníky a ložní prádlo se mění dle potřeby.
 • Apartmány se uklízí jednou týdně, stejně tak se mění ručníky a ložní prádlo.

DOPLATEK:                                                                                                                                      Pobytová taxa / lázeňský, magistrální poplatek / ve výši 35,-Kč na osobu / den.                                    Dětí do 12 let taxu neplatí, dětí od 12-18 let platí 18,-Kč / den.

DALŠÍ INFORMACE

 • Maximální počet ubytovaných osob: 5 osob
 • Město/Obec: PREKO, ostrov UGLJAN
 • Doporučení: Pro náročné, rodiny s dětmi, romantiky
 • Zeměpisná šířka: 44.082406
 • Zeměpisná délka: 15.186512

 

 

ZASLAT DOTAZ / INFORMOVAT SE NA NABÍDKU

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0