≡ MENU
Úvodní strana » Programy » Praha - ubytování

Praha - ubytování

Moderní nově otevřený tříhvězdičkový hotel Adeba Vám nabízí komfortní ubytování v Praze za rozumné ceny v příjemné lokalitě Karlína na Praze 8.

Hotel je umístěný v klidném prostředí. Kulturní a historické centrum Prahy je od hotelu vzdáleno jen cca 20 minut pěší chůze, nebo 10 minut jízdy městskou hromadnou dopravou. Komfortní ubytování v moderně zařízených pokojích, kvalitní služby, vybavenost, výhodná poloha v blízkosti centra a dostupné ceny jsou hlavní atributy, které činí z hotelu Adeba atraktivní místo pro Váše ubytování v Praze.

Ubytování v jedno až čtyřlůžkových pokojích:
Vybavení pokoje: sprcha, toaleta, koupelna, vysoušeč vlasů, chladnička, kabelová TV.

Ceny ubytování dle období jsou za pokoj a noc včetně snídaně. Za poplatek je v hotelu vítán i Váš domácí mazlíček. Po předchozí domluvě je umožněno parkování v uzavřeném areálu hotelu za 10 EUR na den.

 

Ubytování v dvoulůžkových pokojích COMFORT:

Vybavení pokoje: Prostorný dvojlůžkový pokoj s kuchynským příslušenstvím, LCD TV, lednici, minibarem, mikrovlnou troubou, fénem na vlasy, posezením a sociálním zařízením.

Ceny ubytování dle období jsou za pokoj a noc včetně snídaně. Za poplatek je v hotelu vítán i Váš domácí mazlíček. Po předchozí domluvě je umožněno parkování v uzavřeném areálu hotelu za 10 EUR na den.

 

Restaurace – Česká i mezinárodní kuchyně, pizza.

 

RELAXACE: Sauna, hydromasážní vana - NONSTOP PROVOZ

Nabízíme pronájem uzavřené soukromé relaxace až pro 4 osoby. Sportovní a rekondiční masáže. K dispozici je sauna, hydromasážní vana, odpočívárna. Po toulkách historickou Prahou, nebo náročném pracovním dni, jistě nepohrdnete možností relaxace. Pro tyto účely je Vám k dispozici hotelové relaxační centrum se saunou a vířivkou. Ve vybavení nechybí ani televize se satelitním příjmem, DVD přehravač, fén, možnost občerstvení.

 

Konferenční prostory

Nabízíme nově otevřený sál s kompletním vybavením a širokou škálou variability. Naše konferenční prostory jsou vhodné pro pořádání nejrůznějších akcí - jednání, školení, semináře, prezentace, workshopy, konference a kongresy.

Kapacita: (orientačně)

Divadlo:50, Škola:40, U-shape:25

Vybavení sálů:

Internet (wifi+kabel), Flip chart, Ozvučení, Data projektor.

Akce jsme schopni realizovat na míru dle Vašich požadavků.

 

V hotelu si můžete půjčit jízdní kolo a vydat se tak na nevšední prohlídku historického centra.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0