≡ MENU
Úvodní strana » Zajímavosti » Tour of Croatia

Tour of Croatia se v tomto roce bude konat od 19. do 24. dubna

Cyklistický závod Tour of Croatia je jednou z nejvýznamnějších sportovních událostí tohoto roku v Chorvatsku, což potvrzuje zájem mnoha známých cyklistických týmů a médii, která budou obraz Chorvatska vysílat na až šesti kontinentech.
 
Tour of Croatia se koná pod záštitou Kanceláře Prezidentky a Vlády Chorvatské republiky, podporují ho Ministerstvo cestovního ruchu a Chorvatské turistického sdružení, Ministerstvo životního prostředí a přírody a Parky Chorvatska, Město Záhřeb a mnoho dalších měst a krajů, které hostí starty a cíle nebo průjezdná místa některé z letošních šesti etap.
Tour of Croatia je událost, kde je sportovní arénou ve skutečnosti celé Chorvatsko, závod se koná na více než tisíc kilometrů, zahrnuje 12 hostitelských měst a 10 krajů a etapy projíždí více než sty různými městy.
 
Závod budou přímo vysílat HRT a Eurosport a každý večer bude vysílané i shrnutí nejzajímavějších momentů etap. Televizní vysílání bude vysílat řada televizních stanic z až 6 kontinentů - Evropy, Severní a Jižní Ameriky, Asie, Afriky a Austrálie - z nichž některé budou vysílat Tour přímým přenosem. Tour of Croatia se v tomto roce bude konat od 19. do 24. dubna v celkem šesti etapách.
 

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0