≡ MENU
Úvodní strana » Zajímavosti » Film o řecké princezně

Film o řecké princezně, v Dubrovnik přivedla láska

image001.jpgDubrovník se stáva v posledních letech velmi zajímavou kulisou pro natáčení mnoha globálních filmu. Přírodním krásám města na úpatí Srđ neodolal ani tým Life Pictures, a velcí producenti epický historický thriller "Alexander" Daniel Utješanović a Bobby Emprechtinger. V exkluzivním rozhovoru s Dubrovniknet.hr Utješanović ukáže, že ho do Dubrovníku přivezla láska, a on proto do Dubrovnikua přivezl i Bobbyho Emprechtingera.

Je to pozoruhodný, epický příběh, který nás přivádí zpět do doby starověkého Řecka, kde mladá Spartanská Princéza Alexandra bojuje proti zlým sílám. Epický historický thriller Alexandra v produkci Star Life Pictures, kde vizuální efekty a digitální soubory, prezentuje jakousi revoluci ve svém oboru, vzhledem k tomu, že diváci se vraci zpět v čase Antického Řecka, 400 před naším letopočtem, a děj, jako kdyby se odehrávál dnes.Film se natáčel od února do března 2016 v Dubrovníku.

"Toto město je ideální pro natáčení takových filmů, protože tam nejsou zapotřeby prakticky žádné větší investice do kulis, scén, protože všechno je už tam. Všechno je přirozené, všechno je skutečné. To je určitě jedno z nejlepších míst pro fotografování a natáčení na světě," dodal Bobby.
 

image002.jpg
 

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0