≡ MENU

Apartmány DUBRAVKO***+

Lokalita: JADRANOVO

Ubytování:
Apartmány DUBRAVKO ***+ pro 2 - 4 osoby se nachází v klidné vilové čtvrti městečka Jadranovo, necelých 100 m od četných malých pláží stíněných borovicovým lesem. Do samoobsluhy a restaurace je to 300 m. Klientům je k disposici parkování a možnost využiti grillu. Majitel Vás může vzít svou loďkou na projížďku po okolí, ať už aby jste se vykoupali na jedné z malých, skrytých plážích anebo na chytaní ryb.

Poloha:
Jadranovo - malé turistické městečko, které se nachází pouhých 9 km od turistiského střediska Crikvenica, kde si můžete odpočinout a vychutnat si nedotčenou přírodou je známé především svými četnými plážemi, osamělými zátokami a křišťálově čistým mořem. Pro turistickou atrakci tohoto pobřežního místa, kromě přírodních krás, kterým oplývá, jsou záslužný i její pohostinní lidé a také výborná gastronomie.

Zajimavosti:
Četné zábavné události jako jsou tradiční rybářské večery pořádané v průběhu léta. Nejznámější jsou Dny Jadranova - Jakovlje s kulturním, zábavním a sportovním programem.

Okolí:
Příjemné lázeňské město Crikvenica je díky svému klimatu už více než 100 let uznáváno jako klimaticky ideální místo v této části Jadranu. Čistý mořský vzduch, písečné a oblázkové pláže, zvláště vhodné pro děti a neplavce, dlouhé promenády lemované palmami. Město samo pak nabízí poměrně pestrý noční život a spoustu příležitostí pro aktivní dovolenou. Nezapomeňte navštívit Akvárium, místní velikou atrakci, kde si můžete prohlédnout ukázky bohatého jadranského podmořského života.

Stravování:
Vlastní.

Pláž:
Oblázková, místy kamenitá.

Typy ubytování:

  • A) Apartmán pro 2 osoby - ložnice, kuchyň, kávovar, mikrovlná trouba, koupelna a wc, fén, terasa, TV SAT, wi fi internet.
  • B) Apartmán pro 3 osoby - ložnice pro 2 osoby, lůžko v kuchyní pro 3. osobu, kávovar, mikrovlná trouba, koupelna a wc, fén, terasa, TV SAT, wi fi internet.
  • C) Apartmán pro 4 osoby - ložnice pro 2 osoby, lůžka v kuchyní pro 3. a 4. osobu, kávovar, mikrovlná trouba, koupelna a wc, fén, terasa, TV SAT, wi fi internet..

 

Ceník ubytování za apartmán na 7 nocí :

TYP APARTMÁNU

31.08.-14.09.

24.08.-30.08.

29.06.-23.08.
Typ A pro 2 osoby 10.999 Kč 12.999 Kč 13.999 Kč
Typ B pro 3 osoby 12.999 Kč 13.999 Kč 14.999 Kč
Typ C pro 4 osoby 13.999 Kč 14.999 Kč 15.999 Kč
  • dětí do 2,99 let jsou zdarma na lůžku rodiče.
  • pobytová taxa - den ( magistrátní - lázeňský poplatek) 35,-Kč, děti 12-18 let platí 50%, děti do 12 let taxu neplatí. 
  • Dle přání možný i jiný počet dnu kromě týdenních pobytu.
  • Možnost dokoupení: cestovního pojištění od ERV pojišťovny.


Možnost příplatku:
Klimatizace za 6,-€ / den

 

 

Sportovní vyžití:
7 km vzdálené sportovní středisko Kačjak se nachází v borovém lese na vrcholu stejnojmenného poloostrova.  Centrum má 3 tenisové kurty, univerzální hřiště na fotbal a basketbal a badmintonové hřiště a minigolf. Na Kačjaku se nachází i běžecká dráha, která vede kolem poloostrova a podel moře. Vzhledem ke kvalitě terénu, množství vyžití, středisko je vhodné pro pořádání tenisových kempů před a mimo sezónu.

DALŠÍ INFORMACE

Maximální počet ubytovaných osob: 4 osoby

Město/Obec: JADRANOVO

Doporučení: Pro rodinnou a klidnou dovolenu

Zeměpisná šířka: 45.220595

Zeměpisná délka: 14.616571

 

ZASLAT DOTAZ / INFORMOVAT SE NA NABÍDKU

 

 

Tip: Pokud se Vám úkol zdá těžký, klikněte na tlačítko Jiný úkol

Pole označená * jsou povinná.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0