≡ MENU
Úvodní strana » Celý dům jen pro Vás » Rekreační dům ŽELJKA

Rekreační dům ŽELJKA***+

Lokalita: Pašman, ostrov Pašman

 

Ubytování:
Samostatný rekreační dům uprostřed zahrady dům je vhodný pro 2 - 5 osob. Díky dvoum kuchyním je ideální pro 1 - 2 rodiny či dva manželské páry. Zahrada, okolí, naprosté ticho a možnost venkovního posezení a grilování zpříjemní vaší dovolenou.  

Poloha:
Rekreační dům Željka***+ se nachází v městečku Pašman na stejnojmenném ostrově, jen 50 m od moře a oblázkových pláží.

Okolí:
Ostrov Pašman má plochu 63 km² a nachází se v Jaderském moři u pobřeží Chorvatska, jižně od Zadaru. Ostrov v zadarské ostrovní skupině patří k Severodalmatským ostrovům. Leží ve vnitřním ostrovním pásu jihovýchodně od ostrova Ugljan, se kterým je spojen novým mostem přes průplav Ždrelac. Od pevniny je oddělen Pašmanským průlivem (Pašmanski kanal), na západě jsou vody Středního průlivu (Srednji kanal). Od pevniny, od města Biograd na moru, je ostrov Pašman vzdálen 15 minut plavby trajektem.

Zajimavá místa:                                                                                                                              STRAŽA: Vrchol kopce na dohled od chat, pěšky trvá cesta cca hodinu, je zde nádherný výhled jak na pobřeží (Biograd na Moru), tak i na okolní souostroví Kornati.                                                                      ARCHEOLOGICKÉ NÁLEZIŠTĚ - Dvorec Ugrinić:Dvorec Ugrinić postavený v roce 16. století je dědictví kmene Ugrinića z kmene Šubića. Ugrinić je vlastně kamenná tvrz o dvou podlažích obklopená silnou a vysokou zdí. Pevnost byla zřejmě využívána k ubytování vojsk a jejich rodin a předků současných obyvatel Ugriniće, a zřejmě tu mohlo žít asi 50 lidí. Celá pevnost je plná malých i větších místností, a při bližším pozorování je hezky vidět, kde byla kuchyň, pracovní prostor nebo prostory pro chov domácích zvířat. Je zde snad i původní studna.                                                                                                             SVETI ANTE ( Svatý Antonín ): Předrománský kostelík ze 13. století u zátoky Sveti Ante na jihozápadním pobřeží - kostelík se sochou leží téměř u moře.

Stravování:
Vlastní.

Pláže:
Oblázkové, kamenité, místy i písečné - pozvolné a vhodné pro rodiny s dětmi.

Typy ubytování:                                                                                                                                          A ) Apartmán pro 2 osoby = 1 x  ložnice-obývák, kuchyň,koupelná,terasa, klima, wi fi, TV.                        B ) Apartmán pro 3 osoby = 2 x  ložnice-obývák,kuchyň,2 x koupelná,terasa,klima,wi fi,TV.                      C ) Apartmán pro 4 osoby = 2 x  ložnice-obývák, 2 x kuchyň, 2 x koupelná,terasa,klima,wi fi,TV.              D ) Apartmán pro 5 osob = 2 x  ložnice-obývák, 2 x kuchyň, 2 x koupelná,terasa,klima,wi fi,TV.

Ceník ubytování v apartmánu na 7 nocí:

Typ ubytování červen + září červenec + srpen
A) pronájem domu pro 2 osoby  9.999 Kč 11.999 Kč
B) pronájem domu pro 3 osoby  10.999 Kč 12.999 Kč
C) pronájem domu pro 4 osoby  11.999 Kč 13.999 Kč
D) pronájem domu pro 5 osob  12.999 Kč 14.999 Kč

DOPLATEK:

  • pobytová taxa - den ( magistrátní - lázeňský poplatek) 32,-Kč, děti 12-18 let platí 50%, 
  •   děti do 12 let taxu neplatí. 
  • Dětí do 3 let jsou zdarma na lůžku s rodiči - případně mohou mít vlastní lůžko.
  • Možnost dokoupení cestovního pojištění od Generali.

 

ZASLAT DOTAZ / INFORMOVAT SE NA NABÍDKU

Pole označená * jsou povinná.

Icons made by Freepik from www.flaticon.com is licensed by CC BY 3.0